Radiowóz

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Radiowóz

Murzynek i jego reakcja na widok radiowozu

Przyjeżdżają kCenzura2y mendy, jCenzura2e suki!

Peja o radiowozach

Radiowóz (inaczej suka) – pojazd służący do transportowania policjantów po mieście, policjantów na miejsce przestępstw, policjantów do budek z żarciem i w końcu murzynów na komisariat. Jego widok przyprawia każdego szanującego się członka ruchu JP i ACAB o dreszcze oraz mobilizuje do walki w snach tudzież marzeniach. W rzeczywistości powoduje, że spierdalają oni z zasięgu wzroku prowadzących rzucając przy tym obelgami, a czasem kamieniami. Radiowozy są dobrym celem gry w rzutki, w której rolę rzutek pełnią noże, siekiery, a czasem i inne, zmyślne rzeczy. Na tyłach suk, mieści się miły i zgrabny pokoik, w którym przelewają się młodzieńcze łzy oraz z którego dochodzi wiele uprzejmych słów adresowanych do siedzących w kabinie stróżów prawa.

[edytuj] Radiowozy w Polsce

W Polsce rolę radiowozów przez długi czas odgrywały stare, dobre Poldki, lecz z czasem bandyci zaczęli szybciej uciekać pieszo niż policja goniła ich w samochodzie i w związku z tym wymieniono ja na nowe Ople Astry, a nawet Alfy Romeo. Większość floty Policji stanowi model Kia Cee'd SW, a także Fiat Ducato. Jest również Mercedes Sprinter, na którego pokładzie znajduje się ośmiu zacnych czarnych rycerzy gotowych do walki z przestępczością. Obecnie służą one do darmowych przejażdżek smerfów na koszt budżetu, a miejscem, w którym najczęściej można je zobaczyć są okolice budek z fast foodem i kebabami.

[edytuj] Radiowozy za granicą

Kraje europejskie oraz Chameryka poszczycić się mogą superszybkimi jednostkami do pościgów za równie szybkimi brykami mafiozów. Za kierownicą siadają niespełnieni kierowcy rajdowi, którzy w akcie desperacji wstąpili do policji. Oprócz tego, na co dzień zwykłymi radiowozami jeżdżą regularni pałkarze, których podobnie jak w Polsce, najczęściej widać przy sklepikach z donutami i kawą.


Znak A-34 To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny transportu. Rozbuduj go – nie przejedziesz się na tym.

Nasze strony
Przyjaciele