FANDOM


Rataje (inaczej dzielnica Minimalistów) – dzielnica Poznania zamieszkała przez osoby chcące mieć bliżej do Kinepolis i Ikei. Natomiast do kościoła, z dowolnego punktu na Ratajach, jest nie dalej niż 100 metrów. Wynika z tego, że na odcinku długości 600m można spotkać trzy kościoły. Na tym samym odcinku nie ma ani jednego kosza na śmieci, więc trzeba korzystać z tego, co jest.

Do centrum Poznania z Rataj można dostać się na przykład tramwajem, ale ten rodzaj komunikacji skazuje podróżnego na zwiedzenie większości obszarów miejskich po tej stronie Warty. Ostatnio doszło tam do brutalnego mordu na tle klatkowym.

Znajduje się tutaj wiele ciekawych rzeczy np.: samotne drzewo, przystanek autobusowy i tramwajowy, a także sieć śmierdzących sklepów Nemo.

Ogólnie jest to osiedle ludzi i zwierząt. Jest tu trawa jak i inne fajki. Wielu mieszkańców żyje w klatkach.

Krzyczący z bilbordów zielony ludek: W ogóle nie rozmawiam zniechęca wszystkich do stowarzyszenia się z firmą Sennych Szronnych, której celem jest blokowanie telefonów komórkowych.


Koniec autostrady Ten artykuł dotyczy jakiejś pipidówy, sądząc po jego rozmiarze. Jeśli sprzeciwiasz się zaniżaniu znaczenia tej metropolii – rozbuduj go.