FANDOM


ReichMAN ResMAN – cytując Wikipedię, bezprzewodowa[1], szerokopasmowa[2], darmowa[3] działająca[4] w aglomeracji[5] rzeszowskiej. Kolejny doskonały plan władz Rzeszowa plasujący się w czołówce zaraz po zlikwidowaniu parkomatów, przez co w mieście nie ma praktycznie wolnych miejsc parkingowych, oraz planie budowy kolejki gondolowej. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską.

W związku, że zlikwidowano parkomaty – zainstalowano je powtórnie (z kasy podatnika). Prawdopodobnie będzie to cykliczne – w lata nieparzyste będą je likwidować a parzyste montować, wszystko na koszt obywateli. Nie wydają one reszty gdyż władze Rzeszowa wychodzą z założenia, że jeśli masz samochód to masz dużo kasy a jak masz dużo kasy to po ci Ci więcej.

Cała prawda o ResMANie edytuj

  • Bezprzewodowy – tak, owszem, bezprzewodowy… do 15 metrów od nadajnika. Twórcy mówią, że to 300 metrów. Ta, chyba z wiatrem pod sygnał i jak wszystkie drzewa powycinają. Tak to jest, jak się ma magistra, a nie inżyniera... Niestety, hot-spotów było około czterdziestu. Teraz jest więcej bo Unia sypnęła kasą więc poupychali tu i ówdzie nadajniki. Prawda jest taka, że w księgowości Urzędu Miasta nie wiedzą jak zrobić zagraniczny przelew za niewykorzystane środki – więc pobudowali dla świętego spokoju.
  • Szerokopasmowy – czyli w zamyśle – szybki. To, że w dolnym okienku wyskakuje napis 11 Mbit/s nic nie znaczy. Oprócz tradycyjnego rejestrowania internetu, Wyrocznia G ładuje się na tyle szybko, że zdążysz sobie zaparzyć herbatę. Może to jakaś kampania przeciw uzależnieniom od Internetu, ja nie wiem… Sprawa inaczej ma się w Ratuszu, tam wszystko działa.
  • Darmowy – tak, darmowy, odliczając koszty działki blisko nadajnika, anteny satelitarnej wykradzionej NASA, bo tylko taka będzie w stanie odebrać sygnał oraz terapię u psychiatry, bo walce z tym całym cyrkiem.

Ofiary korzystające z sieci „ResMAN” są w stałej opiece specjalistycznej połączonej z indywidualną terapią psychologiczną.

Przypisy

  1. Bujda.
  2. Bujda!
  3. Bujda!!!
  4. No, to już kurwa przesada…
  5. Co, proszę…?Rzeszów Pomnik Czynu Rewolucyjnego Ten artykuł jest taki krótki, ponieważ autor używał ResMANa i go wywaliło. Jeśli używasz normalnego internetu – rozbuduj go.