FANDOM


Superbohater-allegrofun

Może poziom obrzydliwości nie ten, ale wstawienie bardziej adekwatnej grafiki mogłoby się skończyć bananem.

Rotten.com – wesoła strona internetowa zbierająca zdjęcia, filmy i artykuły przesyłane przez użytkowników. Charakteryzuje się słabym layoutem oraz wysokim poziomem tekstów, których nikt nie czyta.

Celem strony jest rozbawienie wytrawnego odbiorcy i maksymalne obrzydzenie życia pozostałym. Teoretycznie przeznaczenie rotten.com, to zebrać w jednym miejscu dość obrzydliwe materiały, aby przerazić przypadkowych widzów. W praktyce ponad połowa odwiedzających, to dewianci, albo użytkownicy z 4chanu kolekcjonujący zdjęcia, by potem przesyłać je na /b/ z cynicznymi komentarzami.

Zawartość

Strona przedstawia głównie ludzi – najczęściej martwych – w różnych miejscach, pozach i stadium rozkładu. Oprócz tego przeglądający może znaleźć zdjęcia penisów, dyń, ludzi-warzyw, ludzi-drzew, ludzi bez kończyn, pociętych genitaliów, czy też różnych wnętrzności wypadających z miejsc, z których nie powinny wypadać. Odbiorcami, jak zwykle w przypadku tych stron, jest młodzież poniżej osiemnastego roku życia.

Rotten.com, niczym szanujący się serwis internetowy, prowadzi osobne działy. W tym między innymi fachowe doniesienia sportowe albo newsy. Jedna z podstron składa się ze zdjęć pornograficznych, ale osobnicy o normalnej orientacji seksualnej ich nie odwiedzają. Twórcy strony prowadzą także działalność wysyłkową. Za pośrednictwem rotten.com sprzedają brutalne filmy lub inne dziwne przedmioty – czyli standardowy ekwipunek człowieka kultury XXI wieku.