Satanizm

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Devil
Ten artykuł powstał przy współudziale Szatanaaa!
Jeżeli chcesz go rozbudować – pamiętaj kto po nim wcześniej stąpał!
SatanGiertych

Jeden z wyznawców religii

Tusksatanista

Inny przykład

Szatan jest najlepszym przyjacielem, jakiego kiedykolwiek Kościół posiadał, ponieważ przez wszystkie te lata dawał mu zajęcie.

Biblia Szatana

Satanizm, zwany też szatanizmem – ciągle szerząca się religia, której wyznawcy czczą Szatana i składają mu ofiary ze zwierząt, ludzi i wina. Z założenia wyznawcami są metalowcy, goci i anarchiści.

Podręcznikowy satanista lubi mhrok, zuo, zimno, magię, ciszę i muzykę metalową, której to zna wszystkie rodzaje. Oprócz tego nie pogardzi czarnymi kotami, jabolami, odwróconymi krzyżami oraz pentagramami ozdobionymi w koźle łby. Każdy kojarzony jest z czernią, diabłem i liczbą 666.

Ulubionym zajęciem każdego wyznawcy tego, bądź co bądź dość oryginalnego wierzenia, jest chodzenie na czarną mszę, na zasadzie: im bardziej czarna jest msza, tym jest lepsza. Podczas takich obrzędów można zaobserwować mnóstwo krwi z mnóstwa istot.

[edytuj] 6 przykazań satanisty

Po pierwsze: Koty jeść będziesz. Kochać chiński kisiel i ciastka.

Po drugie: Czarny wielbić, prać w perwollu i przed vaniszem przestrzegać.

Po trzecie: Wszystkich nawracających palić będziesz, miejsce ich zajmować i swą władzę wprowadzać.

Po czwarte: Na czarne msze z oddaniem chadzać, plując przeto z przestrogą w każdy większy krzak, bo księża też chodzą na czarno.

Po piąte: Jedynie prawdę w muzyce przedstawiać będziesz. Jeśli nie jesteś organistą, dla potomnych wynosić ze sklepu AGD pokrywki winieneś.

Po sześćset sześćdziesiąte szóste: Tam gdzie jedna 6 stanie, trzy widzieć będziesz.

[edytuj] Zobacz też

Nasze strony