Sebastian Mila

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Disambug Ten artykuł dotyczy polskiego piłkarza. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Sebastian Mila

Elo, Sebuś!

Od Świata nas dzieli Mila

Superpuder o Sebie

Sebastian Roger 8 Mila (ur. 10 lipca 1982 w Koszalinie) – piłkarz, czy też raczej kopacz reprezentacji Polski. Złośliwi twierdzą, że Milę od dobrej formy dzielą mile, co jest kłamstwem.

W karierze strzelił kilka świetnych bramek włosami. Uczynił to tylko dlatego, że udawał, że się przewraca.

[edytuj] Kariera

Inaczej „The Rise and Fall of Roger Mila”.

Gwiazda Dyskobolii, która wypożyczyła go, udając, że sprzedaje, do Austrii Wiedeń. Czy też Wiednia Austrii? Bez różnicy, bo i tak wysiadywał tam tylko jajka na trybunach, ale gdy klub bankrutował awansował na ławkę rezerwowych i strzelał bramki z rzutów wolnych. Kiedy mu się znudziło zaczął nalegać na transfer. Poszedł do Norwegii, ale tam nie poznali się na jego wiecznym talencie i tak wylądował w ŁKS-ie, gdzie szlifował formę przed Mistrzostwami Europy na które nie pojechał bo Pana Pawła Janasa zastąpił nieużyteczny do niczego Leo Beenhakker . Ponieważ jednak w Łodzi nie dano gwarancji, że pokryje się długi zawodników w kasynach, Mila wybrał Śląsk Wrocław, znów odgrażając się odnową, wybiciem i karierą, której nigdy nie zrobił. Póki co grzeje ławę na Bursztynowej Arenie.

11.10.2014 w meczu eliminacji ME 2016 strzelił Niemcom bramkę na 2:0 z laczka tak, że aż się Szwaby posrały z wrażenia. Zapisał się w historii futbolu jako „pogromca szkopów” i udowodnił, że stary też może.

[edytuj] Znaki rozpoznawcze

  • uszy jak słoń Dumbo;
  • włosy jaskiniowca;
  • nos jak klamka z zakrystii;
  • sobowtór Waldusia Kiepskiego.


P vip To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele