Sekta

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
MoheroweBerety.jpg

Przykładowa sekta

Natanek.jpg

Guru sekty

Sekta – zjawisko społeczne polegające na siedzeniu w baraku i strzelaniu do policjantów federalnych wygrażając jednocześnie, iż wszystkiemu złu na tym świecie winny jest Bóg, Szatan lub cel naszego Kałasznikowa.

Jeżeli policjanci federalni zabiją członków sekty i zrobią z baraku, który jest domem dla owych ludzi, sito, to znaczy że sekta się nie udała i należy zaczynać całe przedsięwzięcie od początku.

Najbardziej znana sekta na Śląsku to Posiadlos (gr. podsiad oznacza „kabel”) i oznacza polską sektę kablową. Sekta powstała w latach 90-tych i trwa do dnia dzisiejszego, nadaje głównie w Tychach i na obrzeżach miasta. Podszywa się ona pod Ku Klux Klan, ale im to nie wychodzi. Nadają głównie na Ruch Światło-Życie.

Najbardziej znaną sektą jest Sekta, utwór grupy Vavamuffin.

[edytuj] Jak założyć sektę

  • Musisz mieć jakiegoś boga, najlepiej coś nowatorskiego, np. objawił Ci się bóg Soku Kubusia lub Wielki Niedźwiedź w czapce – to jest to! Masz boga, a Ty jesteś jego prorokiem, brawo!
  • No, teraz musisz wymyślić jakieś prawa boskie, najlepiej żeby mówiły o miłości do wszystkich, wolności, obowiązku wspomagania finansowo proroka itp.
  • Czym jest jednak sekta bez idiotów wyznawców! Wyjdź na ulicę, najlepiej w prześcieradle i jakąś duża, starą księgą by debeściarsko wyglądać! Zagaduj do przypadkowych ludzi, głównie dziewczyn w wieku 18-25 oraz bogatych naiwniaków zagubionych ludzi. Warto też zaopatrzyć się w zaplecze militarne, najlepiej sprawdzają się najemne Moherowe berety.
  • Żeby nikt się nie czepiał, że sekta jest nielegalna, udawaj, że prowadzisz np. fundację charytatywną albo rozgłośnię radiową.
  • Zbuduj świątynie w czynie społecznym, niech wszystko będzie ze złota!
  • Cóż, teraz musisz tylko mieć jakiegoś wroga, żeby było więcej zabawy, w modzie są masoni, żydzi, katolicy, murzyni, Arabowie i inne takie rzeczy, masz w czym wybierać.
  • Jako potężny guru musisz koniecznie wymyślić dla swojej sekty jakieś hasła, które będą cytowane przez twoich wyznawców. Im hasła głupsze i bardziej absurdalne, tym dla sekty lepiej.
  • To koniec, już wiesz jak zrobić sektę, więc na co czekasz? Tylu bogów jest do odkrycia!

[edytuj] Znane sekty

Nasze strony
Przyjaciele