Selena Gomez

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Selene vomer Nice 226 Lookdown C

Trudno w to uwierzyć, ale to też jest Selena

Selena Gomez – słit gwiazdunia Disnej Czanel. Girlfriend Dżastinka. Aktoreczka i „piosenkarka” w jednym. Wikipedia[1] głosi, że gra ona pop punk, rock alternatywny, indie rock, ale to chyba jakieś kpiny.

[edytuj] Sława[2]

W 2009 wydała swój słitaśny album „całujesz i mówisz”. Podlegała Disnejowi odkąd była jeszcze małym selerem rosnącym u mamy w ogródku. „Grała” wyłącznie w disnejowskich produkcjach. Później wydała płytę „rok bez deszczu”, prawdopodobnie o tematyce suszy[3]. Jej, o zgrozo, dyskografia jest o wiele większa, jednak nie warta wymienienia…

[edytuj] Związek z Dżastinkiem

On niedługo miał wydać film, ona miała wydać płytę i dziwnym zbiegiem okoliczności zaloffciali się w sobie od pierwszego spojrzenia. Fanki jej bojfrenda chciały ją zabić, a on udawał, że tego nie chce. Ogólnie można porównać ich związek do tych z brazylijskich telenowel. Są ze sobą tak szczęśliwi, że od razu chce się krzyknąć „ajĆ!”.

[edytuj] Podsumowanie Selerkowego Lajfa

Selerka jest najbardziej znaną gwiazdunią Disneja na świecie, bo nadal gra grzeczną dziewczynkę. Podczas słuchania jej piosenek towarzyszy nam głęboka euforia. Poświęcono jej w sumie:

  • 9,4 * 10^4 – notek na blogach na Onecie,
  • 9,8 * 10^6 – kont fikcyjnych,
  • 8,6 * 10^7 – okładek.

Niewiele osób może pochwalić się tak wielkimi sukcesami, co stawia Selenkę w samej czołówce rankingów Disneja[4].

Przypisy

  1. Tfu!
  2. Za przeproszeniem
  3. Na jej cerze
  4. O ile takie istnieją
Nasze strony
Przyjaciele