Serce i Rozum

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Serce i Rozum

Serce i Rozum we własnej osobie własnym narządzie

Pogromcy liMitów

Skądś to znamy…

Mam piloto, mam laptopo

Z piosenki o Funpacku HD

W jakości HD nic nie da się ukryć!

Serce i Rozum udają Sherlocka Holmesa

Do domu.. Żona rodzi... Dom się pali…

To nie my przekroczyliśmy prędkość jadąc na myszy

Serce i Rozum – dwójka narządów-przyjaciół występująca w reklamach epickich Telekomunikacji Polskiej Orange reklamując ich główny towary eksportowe – Neostradę bez i z telewizją. Ostatnio wróciła Baśka. Para ta niejednokrotnie zrobiła coś głupiego, na przykład:

Coś ty, utopiłeś netbooka!

Rozum do Serca

Przecież kosztował tylko złotówkę, WiFi nie ruszałem, suchutki jak pieprz.

Odpowiedź

[edytuj] Bohaterowie

  • Serce – czerwony, gadający narząd z zamkiem i szwami na głowie. Zwykle robi coś głupiego i epickiego. Zwykle dostaje zrypki od Rozumu.
  • Rozum – różowy, także gadający narząd, prawdopodobnie ludzki. Ponoć myśli trochę więcej od Serca, ale nie jest to udowodnione.[1]
  • Renia – występuje gościnnie zwykle w reklamach świątecznych.
  • Pieszczoch – biały piesek Serca. Wygląda trochę jak bałwan mop[2]. Jest nieznanej płci i rasy.

[edytuj] Teoria spiskowa

Istnieją pogłoski, jakoby Serce i Rozum byli tak naprawdę przebranymi Pinkym i Mózgiem, którzy wzięli angaż w reklamach TP i Orange, aby przy pomocy narzędzi marketingowych przejąć władzę nad światem. Dowodem tego ma być uderzające podobieństwo obu par. Z drugiej strony – stanowi to również pewien argument przeciwko teorii, ponieważ myszy z pewnością byłyby w stanie przewidzieć, że ktoś dostrzeże tę paralelę i zacznie się zastanawiać nad wyżej wymienioną możliwością.

Ale… być może właśnie o to chodzi? Że nikt nie będzie ich podejrzewał o tak naiwną sztuczkę? Na wszelki wypadek lepiej przygotować sobie trochę więcej popcornu.

Ostatnio bohaterowie upodobnili się do pogromców mitów i utworzyli własny show o nazwie Pogromcy liMitów, w którym reklamują oryginalny program sprawdzając liMity takie jak Czy Serce może być z kamienia? lub Czy można dostać małpiego Rozumu?

Przypisy

  1. Choć Amerykańscy naukowcy już nad tym pracują.
  2. Albo jak cokolwiek innego, np. to lub to
Nasze strony
Przyjaciele