FANDOM


Proponuję karmę dla małych psów!

Klasyczny sluzzowy dowcip

Sluzzle Tag – święto masowo obchodzone od 2014 roku w Elmore, mniej popularne w innych miejscach niebieskiej kolorowej planety. Przypada na 10 stycznia. Jest to dzień wymyślony przez Zachary'ego Trishtophera „Gumballa” Wattersona.

Charakterystyka edytuj

Sluzzle

Nasz ziomek na świątecznym swetrze

Charakterystyczną cechą tego święta jest znaczny wzrost cen wszelkich artykułów różnego rodzaju i wydłużony czas jaki trzeba poświęcić na stanie w kolejce. Każdy musi czekać średnio 32,352193729018314 minut. W Sluzzle Tag wszyscy słuchają graindcoru, dostają prezenty (te zazwyczaj trafiają do mieszkań przez muszlę klozetową) i odbywa się kolacja. Głównym daniem jest specyficzny rodzaj kiełbasy (połączenie żółtego sera, smażonego bekonu, mięsa z konserwantami oraz tłuszczu, a właściwie wszystkiego co możliwe). Po posiłku wszyscy kładą się spać, a w tym czasie metalowiec wpierCenzura2 prezenty przez kibel. Nieodzownym symbolem jest również Mano Cornuta.

Sluzzle Gość edytuj

North Pole Alaska Santa Claus

Parodia Sluzzle Gościa, która zabrała mu popularność

Najbardziej znany symbol tego święta to Sluzzle Gość. Ma brodę, trampki i skórzany płaszcz. Posiada magicznego tira oraz pięć dobermanów: Śmietnika, Gryzaka, Kwaśniaka, Destruktora i Wścieklacza. Do domów dostaje się kanalizacją, bo nie chce się umazać sadzą. Jest metalowcem. Pojawił się w późnym eocenie. Lubi placki oraz gorące dziewczyny ciastka z mlekiem. Deklaruje się jako wyborca partii Kaczlacha.

Sluzzle Tag w Polsce edytuj

Słonie na ulicy

Demonstracja na ulicach Zabrza

Święto to jest obchodzone także w naszym kraju, zazwyczaj przez ludzi między 20 a 30 rokiem życia. Stanowią oni około 6,666% społeczeństwa. Szczególnymi zwolennikami ustanowienia 10 stycznia jako dnia wolnego są:

Wzór na obliczenie ilości prezentów jakie otrzymasz od Sluzzle Gościa edytuj

Poezja

Autor wzoru

Inaczej zwany wzorem $ NOIPJOOSG $. Każda osoba, która obchodzi to święto powinna znać ten wzór (tak jak każda osoba, która obchodzi Boże Narodzenie, powinna wiedzieć, że Święty Mikołaj to podróba, że nie istnieje). Pozwala on obliczyć, ile otrzymamy prezentów z kibla. Jest on następujący:

$ l={\displaystyle {\tfrac {kz+s-p}{b}}} $

Nikt jednak nie wie co oznaczają podane liczby, ponieważ sam wzór omyłkowo stworzył pewien matematyk przy obliczaniu liczby swoich ofiar.