FANDOM


Snickers

Drużyna A też go spożywała

Марс и Сникерс. Рус

Modele telefonów w sieci Snickers i Mars

Сникерс и Марс

Wraz z Marsem jeszcze raz

Snickers. I jedziesz dalej!

Słynny slogan reklamowy Snickersa

Głodny nie jesteś sobą!

Kolejny słynny slogan reklamowy Snickersa

- Lepiej?
- Lepiej.

Najsłynniejszy dialog w historii świata reklam Snickersa

Snickers – mały batonik, którego największą wadą jest to, że kończy się szybciej niż dobry artykuł w Nonsensopedii. Używany jest przez ludzi z kręgów dresowo–siłownianych po treningu (zwykle na przechodniach) jako zastrzyk energii. Istnieje także wersja Cruncher zawierająca, jakimś cudem, 2 razy więcej skompresowanych orzechów, których łączna masa przekracza wagę samego Snickersa.

Właściwości edytuj

Jak można wywnioskować z reklam, Snickers posiada silne właściwości odmładzające. Ponadto dodany do paliwa, zmniejsza spalanie, co pozwala jechać dalej. Niektórym może ułatwić wejście na tamten świat[1].

Ciekawostki edytuj

Poczęstowanie kogoś Snickersem na Marsie jest uznawane za wielką obrazę, niemal równą nazwaniu kogoś adminem Wikipedii i często kończy się trwałymi obrażeniami fizycznymi. Z powodu dużej zawartości orzechów, osoby uczulone na nie mogą bardzo łatwo wykonać cel tego poradnika. Jest szeroko używany przez wielkie grono elitarnych uczniów, ponieważ spożycie jednego batonika pokrywa jego zapotrzebowanie na kalorie przez jeden miesiąc tydzień dzień. Istnieje nawet sieć batonowa komórkowa, której możemy dzwonić do najbliższych za pomocą specjalnie zaprojektowanych modeli batonów telefonów[2]. Niestety ze względu na brak łapówki dla autora artykułu[3] praw autorskich nie możemy podać cennika.

Przypisy

  1. Patrz ciekawostki.
  2. Telefonia Snickers
  3. Przepraszam, że tak kreślę...