Spadkobiercy (serial)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

W Wietnamie było tak cudownie

Madame Ferguson o wojnie w Wietnamie

Serial Spadkobiercy – parodia serialu Moda na sukces albo, jak kto woli Moda na seks. Można powiedzieć, ze jest nawet lepszy od oryginału. Opowiada on o losach rodziny Ołens mieszkającej nie gdzie indziej jak w Los Andżeles, którzy walczą od lat ze złym, bezwzględnym Frankiem Dilejem, którego parę razy ktoś próbował zabić, ale zawsze wyszedł z tego cało. Później ta osoba, która próbowała go zabić, miała ostro przerąbane.

[edytuj] Bohaterowie

 • Dżonatan Ołens – senior rodu. Ma tyle lat, że przestał liczyć. Ciągle napotyka problemy – jak nie z dziećmi, to z matką. Mimo wieku rozważa spłodzenie jeszcze jednego potomka, licząc, że będzie bardziej udany niż poprzedni.
 • Megi Mekintosz Ołens – matrona rodu. Jest bardzo ekscentryczna. Mówi tylko o seksie, czym wprowadza w zakłopotanie swoją wnuczkę Dorin. Przebiegła starucha przegrała swój majątek w karty i teraz knuje z Dżordżem jak zdobyć majątek Dżonatana. Namiętna palaczka. Jara wszystko co się nawinie, nawet kominek.
 • Dorin Ołens – na przestrzeni lat przemieniła się z zakompleksionej dziewczyny w dojrzałą, pewną siebie kobietę. Lubi bitwy na mandarynki. Jest bardzo naiwna, bo uwierzyła swojemu narzeczonemu impotentowi, ze jej nigdy już nie zdradzi.
 • Dżordż Ołens – narkoman, pijak, seksoholik i hazardzista. Knuje na spółkę z babcią, jak przejąć fortunę ojca, którą potem chce przeznaczyć na prostytutki i zapiekanki.
 • Bili Ołens – mściwy, tleniony cwaniaczek. Liczy się tylko władza i kasa. I on.
 • Ken Heili – ulizany impotent i mięczak. Raz tak się podlizał Harriet, że ta poszła z nim do łóżka, chociaż normalnie gustuje w prawdziwych facetach. Do USA przyjechał z Czechosłowacji w bagażniku trabanta. Lubi czajniczki.
 • Frank Dilej – czarny charakter. Ze swoimi wrogami rozprawia się okrutnie. Jego ulubione zajęcia to palenie cygar w folii i bzykanie się z Harriet. Lubi wszystko warunkować. Jak to mówi – „nie ma nic za darmo”.
 • Harriet Ferguson – była agentka FBI. Chyba całe Los Andżeles o tym wie. Jest wielbicielką strojów w panterkę. Musi być naprawdę niezła w łóżku, bo gdy Frank dowiedział się, że jest agentką, to nie kazał jej sprzątnąć. Ale chyba coś się między nimi popsuło, bo spłodzonego w wyniku ich namiętnych nocy dziecka nie chce mu pokazać. Oczywiście jeżeli uznamy, że to jego dziecko, bo krąży wersja, że mała jest córeczką rządu USA.
 • Dżon Makperson – pijak i cham. Jego ulubione zajęcie to żłopanie alkoholi, najchętniej z barku Ołensów, u których jest szefem ochrony. W pewnym momencie okazało się, że jest ojcem ciapowatego Kena.
 • Łoren – przyjaciel wszystkich. Daje rady komu popadnie. Nieszczęśliwie zakochany w Dorin, próbował zabić Kena. Zrażony niepowodzeniami w życiu uczuciowym dziwnie zaprzyjaźnił się z Drejfusem i jego tabletkami.
 • Drejfus – szalony i nieobliczalny lekarz. Kieruje się bardzo pokrętną logiką i też czuje mietę do Harriet. Leczył kiedyś konie. Na zlecenie Dżonatana bawił się DNA, chcąc wyprodukować dla niego nowego potomka.
 • Harry Fergusonbrat królowej seksu Harriet. Od wszystkiego uzależniony. Powinien się znaleźć w psychiatryku, czego o dziwo nikt dotychczas nie zauważył. Jest tak wygłodniały seksualnie, że o mało się nie rzucił na własną siostrę.
Nasze strony
Przyjaciele