Szatynka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Szatynka (nie mylić z Szatanka) – ni blondynka, ni brunetka; forma pośrednia, łącząca cechy dwóch wcześniej wspomnianych modeli, mimo że oficjalnie nie przypisuje się jej ani urody blondynek ani inteligencji brunetek. Niedoceniana i przez to wiecznie sfrustrowana, irytację wyładowuje najczęściej na ładniejszych od siebie koleżankach. Okaz występujący dość powszechnie, stąd zwany pospolitym. Na szczególną uwagę zasługują odmiany niebieskookie, które wykazują się większą dozą sympatii dla otoczenia.

[edytuj] Jak poderwać szatynkę?

Przede wszystkim nie należy wspominać o blondynkach ani brunetkach. Należy komplementować jej kolor włosów, inteligencję (nawet, a raczej zwłaszcza, gdy jej brak) oraz niewątpliwą urodę. Ze względu na fakt, że okaz ten jest co do zasady bardzo zakompleksiony, poleca się podkreślanie na każdym kroku jego zalet bądź ich braku, co przecież też może być pozytywem. 100% gwarancję sukcesu daje powiedzenie, że to właśnie jej kolor włosów jest tym, jaki powinna mieć Twoja wymarzona dziewczyna.


Crystal Clear app Login Manager To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele