Tré Cool

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Trecool

Tré Cool kosztujący wino marki wino

Tré Cool (właśc. Frank Edwin Wright III, ur. 9 grudnia 1972 w Frankfurcie) – amerykański, choć wychowany w Niemczech członek zespołu Green Day, dbający o łamanie wykałaczek i udawanie kurczaka albo jakiegoś innego zwierzątka. Ulubionym tematem rozmów są: orgie, małpki oraz historia o tym jak wydoił psa, bo zabrakło mu kawy do mleka.

Miał nieszczęście urodzić się pod brzmiącym dość głupio nazwiskiem, co zmusiło go do późniejszej zmiany. Utracił też jedno jądro przelatując do przodu przez kierownicę swojego roweru, który otrzymał w szkole dla klaunów, do której uczęszczał. Ale, ale, żeby to sobie wynagrodzić, przekłuł sobie lewego sutka.

Jego ulubionymi powiedzonkami są: " I can suck my own" czyli sam moge sobie ssać, "Chocolate milk bitch Yeah!" (tego nie trzeba tłumaczyć)

Tré nie grzeszy urodą i wdziękiem, ale jakieś dwie naiwniaczki naciągnęły go na małżeństwo. Oczywiście w stylu punkrockowym musieli się rozwieść, a małżonki wyciągają od niego alimenty na dwójkę dzieci.

Jak to ktoś już powiedział z Homecoming zdarł se gardło lecz nie był to jedyny przykład tego. Wykazał się również twórczością artystyczną i napisał trzy debilne piosniczki. Pierwsza "Dominated Love Slave" jest o jego fascynacjach masochistycznych i utrzymana jest w klimacie pseudo-country. Drugiej nie napisał, napisał ją BJ ale znalazł idiotę który ją zaśpiewał, jest to "All By Myself" o samotności i masturbacji. Trzecią napisał sam "Like a rat does cheese" (dla rozwiania wątpliwości odsyłam do tekstu) jest o tym że...jednak przeczytajcie tekst. Czwarta piosenka którą śpiewa to "Billie Joe's Mom" i jest o (co za szok) rodzicielce BJ'a (tak jak wyżej odsyłam do tekstu).

[edytuj] Zobacz też

Nasze strony
Przyjaciele