Tussipect

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Od zmierzchu do świtu.

Hasło promujące Tussipect

Tussipect – syropek-psychotropek, ulubiony napój przedsesyjny polskich studentów, zaraz za wodą ognistą. Mimo, że sprzedawany w aptece, kwalifikowany jest do napojów energetyzujących.

[edytuj] Teoretyczne zastosowanie

Tussipect jest lekiem stosowanym przy chorobach dróg oddechowych przebiegających z trudnością w odkrztuszaniu. Nie powinny go przyjmować osoby z chorobami psychicznymi w godzinach wieczornych w trakcie prowadzenia pojazdów oraz obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu - jeśli takie w ogóle są...

[edytuj] Praktyczne zastosowanie

Tussipect wywołuje: pobudzenie, trudności w zasypianiu, podniesienie ciśnienia krwi, czyli wszystkie objawy, potrzebne studentowi do przyswojenia materiału z całego semestru w ciągu jednej nocy, skoro poprzednie kilka miesięcy się ostro balowało...

[edytuj] Prohibicja

Podobno w ostatnim czasie Tussipect sprzedawany jest na receptę. Cóż – znowu Ministerstwo Zdrowia nie dogadało się z Ministerstwem Szkolnictwa Wyższego.


Crystal med To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny medycyny. Jeśli wiesz, że należy przede wszystkim szkodzić – rozbuduj go.

Nasze strony