FANDOM


Annag

Jeden z posłanek posłów Ruchu

Palikot

Rodzic pierwszy dyrektor

Ake fayna prhia!

Rasta o Twoim Ruchu

Produkują wódkę
Tak, dużo, dużo, wódki
Bo im tylko, tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić

Kult śpiewa o wódce, produkcji np. Stock Polska/Polmos Lublin, oraz jego obecnych i byłych właścicielach/udziałowcach, m.in. Januszu Palikocie[1]

To jakaś pomyłka!

Konserwatyści o owej partii

– Jesteście za aborcją, czy przeciw?
– Jesteśmy przeciw.
– Przecież mówiliście, że jesteście za.
– Tak, ale... jesteśmy przeciw aborcji w małżeństwach homoseksualnych.

Fragment wywiadu z posłem

Twój Ruch (znany też pod nazwą TR-up, dawniej Ruch(a) Palikota) – założona przez skrajnego liberała skrajnie liberalna partia[2]. Znana głównie z tego, że brak kompetencji nadrabia medialnością.

Geneza edytuj

Partia z tymi poglądami powstała w celu wypełnienia pustej niszy ideologicznej w polskiej polityce – eurokomunizmu. Palikot mógłby pewnie głosić jakiekolwiek inne poglądy, ale Bóg jeden wie, dlaczego wybrał akurat najgłupszą formę lewicy, mimo że choćby partii prawicowych jest w Polsce jak na lekarstwo[3].

Palikot

Bycie politykiem to ciężka sprawa

Skład edytuj

  • Janusz Palikot – światły[4] przywódca owej partii. Założył ją po odejściu z PO. Znany z idiotycznych przemów, głupich rekwizytów do idiotycznych przemów i dorabiania debilnych teorii do głupich rekwizytów z idiotycznych przemów.
  • Małgorzata Marcinkiewicz – z wykształcenia chemik. Znana głównie z prowadzenia jednoosobowego handlu z ZSRR.

Byli członkowie edytuj

  • Krzysztof „Anna Grodzka” Bęgowskiposłanka poseł będący żywym dowodem na to, że możesz zmienić narządy rozrodcze z zewnętrznych na wewnętrzne, lecz nie zmienisz umysłu tym samym nie dokonując całkowitej zmiany płci. Zaskakujący jest fakt, że dostał on mnóstwo stanowisk związanych z równouprawnieniem i prawami człowieka[5]. Na złej encyklopedii artykuł o nim wprowadza ludzi w błąd usilnie twierdząc, jakoby on był kobietą. Obecnie postanowił przejść doArmii Zielonych
  • Robert Biedroń – działacz na rzecz równych praw gejów, lesbijek i innych ludzi posiadających chorobę psychiczną związaną z kopulacją, głównie dlatego, że sam jest jednym z nich. Chce dążyć do wolności światopoglądowej przez likwidacje chrześcijan i ludzi o orientacji heteroseksualnej. O dziwo działa w organizacjach związanych z prawami człowieka. Od niedawna – prezydent Wolnego Miasta Słupska.

Postulaty edytuj

Anonymous members of the Polish parliament

Jak widzimy, Twój Ruch promuje konserwatyzm

Owa partia ma ich obecnie ok. trzydziestu pięciu, w większości zapewniających większe poparcie, lub niezbyt jawnych. Są to:

  • Legalizacja miękkich narkotyków – tylko ktoś naćpany mógłby zagłosować na ową partię, więc postanowiono to ułatwić;
  • Liberalizacja ustawy o aborcji – by zmniejszyć ilość ludzi myślących mogących zmniejszyć ich poparcie;
  • Zmniejszenie wydatków na siły zbrojne – w razie inwazji, bądź tworzenia się nowego ZSRR będziemy stawiać mniejszy opór. Małgorzata Marcinkiewicz już zaciera ręce;
  • Zaprzestania nauczania religii w szkołach – religia to i tak przedmiot nieobowiązkowy. Postulat wprowadzony dla medialności:
  • Parytety płci na listach wyborczych – najwidoczniej dla tej partii to, czy poseł ma narządy rozrodcze wewnątrz, czy na zewnątrz ma znaczenie;
  • Finansowanie metody in vitro z budżetu państwa – najwidoczniej nie wystarczy, że nasze podatki idą na szkolnictwo (za które i tak musimy płacić z innych środków), służbę zdrowia (którą musimy ponaglać) i inne rzeczy (za które też musimy zapłacić z własnej kieszeni).

Przypisy