Użytkownik:Pizdzielec

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

[edytuj] Eksperymenty genetyczne prowadzone na ludziach

Od zarania dziejów ludziom nie wystarczało to co mieli, chcieli być lepsi w każdej dziedzinie. Począwszy od konstruowania coraz to lepszych narzędzi, poprzez ekonomiczne korzystanie z zasobów matki natury, skończywszy na ulepszaniu swojego ciała.


[edytuj] Historia


Już 200 tysięcy lat temu narodził się człowiek współczesny (Homo sapiens sapiens), od tamtej pory zaczęła się nieustanna walka pomiędzy naturą i ludźmi. Wszystko szło świetnie do czasu kiedy zaczęła się wtórna ewolucja, powstały kolejne podgatunki, między innymi: Homo Alien ; Homo Ostasz czy Homo Wuadzio.

Proces ten trwa po dziś dzień, lecz w porównaniu do poprzednich dekad ilość osobników podanych powyżej gatunków/podgatunków gwałtownie się zmniejszyła. Przyczyny tak dramatycznego zmniejszenia się ilości tych osobników należy szukać w sferze nauk: (astrologia, czarnybologia, ostaszologia, alienoznactwo, nimfomania oraz protezoznactwo). Jednakże według najnowszych badań przeprowadzonych przez "Bravo Girl" stwierdzono jednoznaczna przyczynę wymierania tego czegoś. Otóż oficjalnie ujmując są to fale, których źródłem jest niejaka formacja ludzka - podgatunek Homo Ostasz Senior. Wykazano również ruchy sejsmiczne, które zapewne są skutkiem istnienia podgatunku Homo Ostasz senior. Wokół aż roi się od dowodów, przykładem na to są choćby wstrząsy sejsmiczne, które miały miejsce na terenie Półwyspu Apenińskiego. Wstrząsy te dokonały wielkich zniszczeń i śmierć około 300 ludzi we Włoszech.


[edytuj] Eksperymenty genetyczne


Pod koniec lat IX wieku zaczęto już stosować eksperymenty genetyczne, lecz zachowywano pewne normy moralne i prowadzono je tylko i wyłącznie na zwierzętach ( dalecy kuzyni drapieżnika południowo-czarnobylskiego z rodziny alienowatych. Gatunek Alien). Jednak nauka parła naprzód, zaczęto myśleć nad właściwym zastosowaniem wyników eksperymentów genetycznych w sferze ludzi, sztuczne hodowle serc, jąder czy kikutów otwartych czekających na osobę potrzebującą przeszczepu. W XX wieku rozpoczęto badania nad wspomnianym wcześniej gatunkiem Alien. Wyniki były zadowalające. Jednak 26.04.1986 roku podczas przeprowadzanego eksperymentu w Instytucie Badań Alienowskich doszło do wybuchu, potężnej eksplozji. Radioaktywne opary otoczyły całą kulę ziemską. I Tak powstał Chockapick, czekoladowa pycha ! Media bynajmniej podawały takie informacje, jednak prawda była zupełnie inna, oprócz czekoladowych chrupek śniadaniowych powstał nowy twór - gatunek Alien Sapiens.


[edytuj] Zagrożenie


Niestety twór nieudanego eksperymentu genetycznego uciekł, do tej pory został on na wolności. Niektórzy twierdzą, że przedstawiciela tego gatunku (Alien Sapiens) widziano nieopodal miasta na południu Polski, mianowicie na Śląsku w Czeladzi (Czeladź, piękne średniowieczne miasto, położone nad Doliną Brynicy, miejsce wypoczynku turystów, znany ośrodek uzdrowiskowy.).


[edytuj] Legenda


Krąży legenda o tym, że niejaka Alien raz do roku linieje, zmienia skórę, a jej wylinki można znaleźć w okresie rocznicy wybuchu reaktora atomowego w Czarnobylu. Jednak miejsce nie jest bliżej określone, za każdym razem wylinka znajduje się gdzie indziej: 1993r. - okolice nihtclubu "Kenzo" 1998r. - Węglowa Working Clas 2000r. - Cmentarz Komunalny w Czeladzi 2008r. - okolice masarni przy ul. Konstantego

Jeżeli widziałeś Alien skontaktuj się z najbliższym posterunkiem policji (nr tel. 112) Cechy specjalne -azjatycka uroda -70% "ciała" to kikuty -kłącza górne -nowa fryzurka

--Centrum Badań Międzynarodowych 18:13, 12 kwi 2009 (UTC)

Nasze strony
Przyjaciele