Ucho Prezesa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Rząd nam robi konkurencję...

Robert Górski o serialu, w którym sam występuje przed jego opublikowaniem

Ucho Prezesaserial dokumentujący życie codzienne prezesa partii rządzącej[1]. Jest reżyserowany przez Roberta Górskiego, a on sam gra w roli Prezesa. Ten dokument został potwierdzony jako autentyczny przez otorynolaryngologów, National Security Agency oraz Komitet Obrony Demokracji[2].

Serial powstał jako próba odwrócenia uwagi od obecnej sytuacji w Sejmie śmiesznych memów i filmików w Internecie. Odniósł sukces, dzięki temu wszystkie media pytają się każdego, czy obejrzał ten serial. Statystycznie Ucho Prezesa dotarł do większej ilości odbiorców niż film Smoleńsk.

Istniały plany wprowadzenia tego serialu do telewizji. Jednym z kandydatów był TVPiS, jednak jego zarząd zrezygnował, twierdząc, że Jarosław Kaczyński nie podaje kotu mleka.

[edytuj] Bohaterowie serialu

Prezes[1]
Człowiek średniego wzrostu. Co jakiś czas ciamka ustami. Bardzo lubi oglądać rodeo w telewizji i pić przesłodzoną herbatę. Technologicznie zatrzymał się w latach 70-tych.
Mariusz
Wierny pomocnik Prezesa, jego bliższa i dalsza rodzina, a także jego drugi kot. Dba o czystość gabinetu Prezesa i kuwety Mruczusia.
Basia
Strażniczka drzwi gabinetu Prezesa. Nie wpuszcza nieumówionych, ani prezydenta.
Kot Mruczuś
Kot jak kot, miauczy.

[edytuj] Lista odcinków

Nr odcinka Tytuł Data premiery
1 Nowy gabinet 8 stycznia 2017

Mariusz wyremontował (dokładnie to zaplanował i zatrudnił robole na umowach śmieciowych) gabinet Prezesa podczas jego urlopu nad Zalewem Szczecińskim. W zamian za umeblowany gabinet Prezes obiecał, że umebluje Polskę. Dostępu do Prezesa strzeże pani Basia.

2 Zarządzanie przez kryzys 8 stycznia 2017

Prezes wywołuje własnoręcznie kryzys. Przywołuje do siebie prezesa oraz szefa zarządu telewizji publicznej (oboje się nienawidzą), by nimi zarządzać. Decyzja Prezesa jest zależna od prezentów dla jego kota.

3 Coś wisi w powietrzu 15 stycznia 2017

Wiceprezes Antoni, Minister Wojny, Patriota Roku, wydaje się być problemem dla Prezesa. Prezes woła go do siebie. Do gabinetu przychodzi także Wiceminister Misiu. Prezydent Artur Andrzej nie może doczekać się na swoją kolej.

4 Na czym stoimy? 22 stycznia 2017

Prezes z naprawionymi okularami zaprasza do swojego gabinetu Wiceprezesa Rady Ministrów, przewodniczącego Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów, Minister Rozwoju, Kawaler Odrodzenia Polski, Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności, Mateusza. Razem porównują swoje poglądy dotyczące rozwoju psychicznego Mateusza gospodarki w Polsce. Prezydent Artur[3] Andrzej nie wie, co ma powidzieć podczas swojego wyjazdu do Brukseli.

5 Człowiek Wolności 15 lutego 2017[4]

Jolanta, dawna znajoma Prezesa, przychodzi do jego gabinetu, by razem z nim i z innymi obejrzeć TEN SERIAL. Pan Prezes otrzymuje statuetkę Człowieka Wolności za siedzenie w swoim gabinecie.

[edytuj] Komentarze

Ucho Prezesa spotkało się z bardzo pozytywnymi komentarzami, szczególnie spośród prezydenta i Rady Ministrów.

Andrzej Duda 
Ja wcale nie przychodzę do Pana Prezesa. To on przychodzi do mnie!
Antoni Macierewicz 
Ja wcale nie jestem Ministrem Wojny, tylko Ministrem Obrony Terytorialnej!

Przypisy

  1. 1,0 1,1 Wszyscy myślą, że to Jarosław Kaczyński, ale w serialu nie podawano jego nazwiska
  2. Instytut Propagandy Narodowej w tym czasie zajmował się wmawianiem ludziom, iż człowiek, który zmienił oblicze Polski, był tajnym agentem Bezpieki
  3. Adam
  4. 20 lutego na YouTube
Nasze strony
Przyjaciele