Vanish

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Stój bo zniszczysz!

Reakcja na panią w różowej bluzce

Vanishdetergent, który występuje wszędzie tam gdzie pojawiają się uporczywe plamy. Wraz z nim przybywa pani w różowej bluzce, bez pytania polewa ubranie nieznaną substancją oraz wkurza ludzi i tak już niezadowolonych między innymi z powodu rozpadu przyjaźni na skutek poplamienia bluzki koleżanki.

Dość popularne w reklamach Vanisha są upiorne dzieci brudzące świeżo uprane bluzeczki czym popadnie dodając do tego tzw „ukrytą plamę”.

Ostatnia kampania reklamowa Vanisha jest kampanią zastraszania i terroru. Na krótkich spotach telewizyjnych ukazywane są widzom różne groźne dla zdrowia i życia bakterie, które zabić może jedynie Vanish.

Vanishem zmyjesz: plamę po zimnej plazmie, cztery litry skondensowanego soku z buraków, lepką zaschłą warstwę obiadu sprzed 2 lat i inne lekkie zabrudzenia. Niestety Vanish nie sprawdzi się w przypadku np. zabrudzenia kurzem.


Crystal Clear app ksirtet To jest tylko zalążek artykułu o jakimś przedmiocie. Jeśli nie boisz się tego dotknąć – rozbuduj go (artykuł, nie przedmiot).

Nasze strony
Przyjaciele
W innych językach