FANDOM


Disambug Ten artykuł dotyczy amerykańskiej piosenkarki. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.

Victoria Down Dawn Justice (ur. 19 lutego 1993 w Hollywood[1]) – amerykańska gwiazdeczka zarabiająca na kilka różnych sposobów.

Historia

Victoria przez całe życie mieszka w Hollywood, ale mimo tego żadna sława nie była świadkiem przy jej narodzinach na plaży pewnego zimowego dnia 1993 roku. Sama dziewczyna, mocno zawiedziona swym zbyt mało luksusowym mieszkankiem, wyjechała ze swojej rodzimej Florydy do Los Angeles, gdzie też spotkała Hollywood. Od tej pory Justice żyje w rodzinie zastępczej w nastoletniej wizji Edenu, gdzie utrzymuje się z udawania słit laski, za co dostaje chude miliony.

Kariera

Aktorka

Victoria nie zna Milenki ani Sarenki. Nie jest też gwiazdeczką Disneya, ale to akurat dlatego, że została upolowana przez Nickelodeon. Nie oznacza to jednak wcale, że jest jakaś inna, czy oryginalna, jak to uważają eksperci tejże stacji. Gra w serialu Victoria znaczy zwycięstwo[2].

Piosenkarka

Justice nie jest jedynie aktorką, bo to nie byłoby w stanie napełnić dostatecznie jej ego. Tak samo, jak jej koleżanki z konkurencji, jest piosenkarką śpiewającą tzw. „Disney Rock”. Ponieważ nawet sam nieżyjący Walt Disney narzekał na jej głos – nikt z jego wytwórni nie żałuje, że ona gra dla innych producentów w celu śpiewania dla tych samych nastolatków.

Modelka

19-letnia Dawn jest również modelką. Za swoje wybitne osiągnięcia w tej dyscyplinie miała nawet dostać w nagrodę kwiatki, ale niestety te zamieniły się w siano i poleciały w stronę Dzikiego Zachodu, a sama dziewczyna została symbolicznie z niczym.

Przypisy

  1. Jak wiadomo, Hollywood leży na Florydzie
  2. Nie, nie wiadomo, czy gra główną rolę...


P vip To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.