Windows 2000

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Windows szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu.

Minister Zdrowia o tym systemie

Windows 2000 – jeden z wielu systemów wyprodukowanych przez wściekłego Billa, który miał i tak na celu sprzedać jak najwięcej sztuk i chwilę po tym zakończyć wsparcie. Nazwa systemu pochodzi od ilości błędów przez minutę. System ten posiada wiele ciekawego oprogramowania:

 • Menedżer obiektów – jak nazwa wskazuje, służy do zarządzania obiektami, można zarządzać obiektami w pokoju, lecz zamiast posprzątać, po prostu opróżni szafki.
 • Menedżer wejścia/wyjścia – program ten wyszukuje najbliższe miejsce, w którym możemy wyrzucić komputer.
 • Zarządca energii – służy do sprawdzania drogi do najbliższej elektrowni oraz do spalenia wymiany instalacji elektrycznej na całej ulicy.

[edytuj] Wymagania sprzętowe

Windows 2000 ma bardzo przeciętne wymagania, jak na nasze czasy.

 • 2 GB ramu (kiedyś ile tego kCenzura2 jest?, teraz ale słabe...).
 • Dowolny procesor, 1,5 GHz'a (kiedyś chyba się pomylili, bo my mamy 500 MHz!, teraz Dzieci Neostrady tego używają!).
 • Karta graficzna Wood+ Graphics (kiedyś co za matoły, wymagają jakiejś super-duper karty, teraz Wood+? Naprawdę? Na pewno? Mamy XXI wiek i karty o mocy 666 takich kart).
  Confolder

  A jednak w tym systemie da się!

 • Dysk twardy 8 GB (kiedyś «Nie można sformatować partycji, bo jest zbyt wielka» – co za gówno nam wciskają, tyle wymagają!, teraz «Brak miejsca na dysku twardym» – ta siódemka zajmuje aż 16 GB!).

[edytuj] Uwaga

Przed instalacją skonsultuj się ze strażakiem lub elektrykiem, gdyż oprogramowanie Microsoftu może zagrozić twojemu życiu lub zdrowiu.


Crystal Clear app klaptop To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele