FANDOM


Hillary Clinton official Secretary of State portrait crop

Hillary Clinton – kobieta-reptilianka, która nie potrafiła upilnować męża w latach 90. chce rządzić krajem…

Donald Trump szczęśliwy

I kto jest debeściach?!

Największym wygranym wyborów jest sonda Voyager 1, która oddala się od Ziemi z prędkością 17 km/s.

Prawda o amerykańskich wyborach

Wybory prezydenckie w USA 2016amerykańskie reality show. Program rozpoczął się poprzez ogłoszenie pierwszej zawodniczki, które wzięła udział w zabawie. Była to demokratka Hillary Clinton, która stwierdziła, że Ameryka to nie jej mąż i że upilnuje wszystkiego. Na przeciw niej wystartowała drużyna republikanów, która miała przez chwilę problem z znalezieniem lidera. Przeprowadzono solówkę, którą wygrał Donald Tusk Tramp.

Hillary chciała, alby ludzie na nią głosowali, bo jest kobietą i tłucze szyby swoim nosem, z kolei Pan Donald chcę wypierdzielić wszystkich uchodźców, którzy mówią po hiszpańsku i wyglądają jak Antonio Banderas. No i przy okazji znieść wizy, by zdobyć głosy od debili.

Na podstawie głosowania wśród widzów zdecydowano, że główną nagrodę w wysokości 10 tys. bomb atomowych, kluczyka do Pentagonu oraz dostępu do akt wyjaśniających śmierć Kennedy'ego i Marylin Monroe przypadła Trumpowi.

Gracze

Główni

  • Donald Trump (Republikanie) – multimiliarder, anty-semita, eurosceptyk, i jak to się mówi przed wyborami, „człowiek z jajem”. Czego chcieć więcej?;
  • Hillary Clinton (Demokraci) – za często spada, ma różne zapalenia płuc i inne nowotwory grasicy, przez co prawdopodobnie szybko po przejęciu władzy, pierCenzura2łaby. W rzeczywistości jej choroba jest przykrywką do linienia, powszechnego wśród gadów.

Reszta, która przyszła się raczej bawić

  • Gary Johnson (Libertarianie) – nikt ważny, taki amerykański Janusz Korwin-Mikke;
  • Jill Stein (Zieloni) – cóż, Ameryka też może mieć własną Madzię Mizerię, która dostanie niewiele głosów;
  • Darrell Castle (Konstytucjonaliści) – alter ego Donalda Trumpa, który zapowiedział, że po zwycięstwie odizoluje Amerykę niczym Koreę Północną;
  • Donald Tusk – według Krzysztofa Ziemca przez chwilę kandydował; wycofał się po prośbie Merkel;
  • i wiele innych kandydatów, którzy nie wiedzą, co mają robić.

Rozwiązanie problemów według kandydatów

Podczas reality show obaj zawodnicy musieli rozwiązywać zadania. Co ciekawe, zastosowano nowatorskie rozwiązanie w postaci rzeczywistego kreowania problemów przez samych widzów.

Problem Rozwiązanie Clinton Rozwiązanie Trumpa
bezrobocie Wręczę każdemu Amerykaninowi łopatę i wspólnie przekopiemy tunel do przyszłości. WyCenzura2ć każdego Meksykanina, zmusić każdego do budowy muru wzdłuż granicy z Meksykiem.
przestępstwa seksualne Zalegalizować, ja nie miałam nic przeciwko stosunkom oralnym pomiędzy Billem a Moniką. Kastrować, kastrować, jak każdego Araba!
dziura budżetowa Zorganizujmy III wojnę światową! Podczas wojny długi można umorzyć jak jest się zwycięzcą! Zorganizujmy III wojnę światową! Podczas wojny długi można umorzyć jak jest się zwycięzcą!
Rosja Rosja to zło – tylko silna Unia Europejska. Rosja to dobro – a NATO mam w nosie.
Polska Co to Polska? Polityka wewnętrzna Rosji nie jest w obowiązkach prezydenta USA. A, mówi Pan o wizach? Zniesiemy wizy!
Syria Nie mam pomysłu na Syrię, ale przyznam, że propozycja kontrkandydata jest interesująca. Taktyczne zniszczenie Syrii bombami atomowymi jeszcze nie zaszkodziło.
Cenzura w Internecie Nie będzie żadnej cenzury, chyba że moich maili. Nie będzie żadnej cenzury, chyba że będę mógł na tym zarobić.
energetyka A po co to komu? Są ważniejsze sprawy na głowie, jak np. Trump. Sprywatyzuje wszystko i będę sprzedać prąd za 2000 dolarów miesięcznie. Oczywiście ja każdą elektrownie wykupię.
Reptilianie Kumpli nie wydaję. Ziemia jest wielka, Ameryka jest większa, a kosmici nie istnieją.
Ukraina Co to Ukraina? No właśnie, co to Ukraina?
ubóstwo Zrobię to co mój poprzednik – dodrukuje pieniędzy! Za sprawą inflacji każdy będzie milionerem! Dam pracę każdemu Amerykanowi. Rzecz jasna będą pracować w moich fabrykach za 2 dolary.
dostęp do broni Nie, bo nie mogła wprowadzić pełnej demokracji. No jasne że utrzymam łatwy dostęp do broni – lubię na ulicach widoki z Counter-Strike: Global Offensive.

Ostatnie starcie

8 listopada Amerykanie zdecydowali się na Trumpa. Wybory zaskoczyły – Clintonowie i Europa Zachodnia zaczęła gotować swoje dania narodowe na uspokojenie, Azja cieszy się, Polonia znowu dała się nabrać na zniesienie wiz. Tylko Chiny ogłosiły manewry wojenne w pobliżu amerykańskich baz wojskowych w Filipinach.

Zobacz też