Zadane.pl

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Ile to 2+2?

Typowe pytanie na zadane.pl

Zadane.plstrona, na której przebywa dużo osób, dlatego że nie chce im się myśleć, a wolą czekać na gotową odpowiedź.

[edytuj] Użytkownicy

Zadane

Pomoc na zadane.pl jest niezastąpiona.

Większość osób zasypujących tę stronę to gimnazjaliści lub uczniowie szkoły podstawowej. Jest również możliwość zapytania z zadań z poziomu liceum/technikum, ale te osoby są bardziej ogarnięte i zwykle nie potrzebują stron ze ściągami. Użytkownicy tej strony internetowej to niezwykle i jakże zawzięci do nauki uczniowie. Codziennie pojawiają się zadania typu „Popatrz na ilustrację i uzupełnij puste miejsca” oczywiście geniusze nie wstawią zdjęcia tej na pewno bardzo pięknej ilustracji tylko myślą, że Bóg im odpowie. Są tu też osoby zajmujące się głównie odpowiadaniem, a raczej „odpowiadaniem” na pytania. Ich wypowiedzi są niezwykle przemyślane i mądre np. „Też to mam i się cały dzień nad tym zastanawiam. Pomóżcie mi pliiiiisssss!!!111!!!!11!!!!! Ps. Liczę na naj.” Największa aktywność tych użytkowników ma miejsce w godzinach pisania matury, zazwyczaj z urządzeń mobilnych.

[edytuj] Kategorie

Nuvola apps edu miscellaneous To jest tylko zalążek artykułu związany ze szkołą. Jeśli cały czas odrabiasz prace domowe – rozbuduj go.

Crystal Clear app klaptop To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele