FANDOM


Ibra

Ibra zastanawia się o co ci chodzi.

Zlatan Ibrahimović – rodowity Szwed będący synem bośniackich emigrantów. Piłkarz. Słynie z tego, że lubi bić przeciwników i swoich kolegów z drużyny. Ma czarny pas w taekwondo. Mówi się, że grał w każdym klubie. Ze względu na wygląd nazywany cyganem, samurajem lub Stevenem Seagalem.

Kariera klubowa edytuj

Grał w Ajaxie, Juventusie, Interze, Barcelonie, Milanie i P$G. Jednym słowem grał wszędzie. Gdyby nie to, że ma już 38 lat, zagrałby jeszcze w połowie angielskich klubów i w niemieckim benjaminku o nazwie Bayern Monachium.

Inter Mediolan edytuj

Jak na dobrego zawodnika Juventusu przystało, Ibrahimović stał się jakiś czas później legendą zaprzyjaźnionego ze „Starą Damą” Interu Mediolan. Jako prawdziwie klasowy napastnik strzelał tysiące goli słabeuszom ligi włoskiej i nie zabłysnął w żadnym meczu Ligi Mistrzów. Gdy tylko odszedł z Interu, ten wygrał wspomniane wyżej rozgrywki.

AC Milan edytuj

Po krótkim, zmarnowanym okresie gry dla Dumy Katalonii, Zlatan wrócił do Świątyni Futbolu, tym razem jednak do ukochanej drużyny SuperMario, AC Milan. Spędził w tym klubie jakiś czas, strzelając tysiące goli słabeuszom ligi włoskiej i ratując Milan przed kompromitacją. Teraz zastępuje go w tej roli Szarawy Stefan.

P$G edytuj

Jako prawdziwie szlachetny człowiek, niezdemoralizowany zarabianymi we Włoszech milionami, Zlatan przyjął ofertę mającego biednych właścicieli Paris $aint-Germain. I od razu zaczął zachwycać cały świat, przypominając o swoich akrobatyczno-karateckich zdolnościach i strzelając gole piętą, nożycami, przewrotką i Bóg wie w jaki jeszcze sposób.

Reprezentacja edytuj

Grał w reprezentacji Szwecji, gdzie jest najsłabszym zawodnikiem i kapitanem. Na Euro 2012 strzelił gola nożycami, bo się potknął. Z Anglią strzelił gola z przewrotki poza karnego bo chciał zobaczyć jak to być ninją. Na Euro 2016 nie trafił z metra do pustej bramki, ale i tak był na spalonym. Mimo to, po całej sytuacji jCenzura1nął głową w słupek. Po mistrzostwach w kalifacie francuskim zakończył karierę reprezentacyjną. Tylko po to, żeby zmienić zdanie po tym, jak reprezentacja Szwecji dostała się bez jego pomocy na mundial w Rosji, eliminując makaroniarzy. Teraz twierdzi, że jest do ich dyspozycji (Szwedów).

Ciekawostki edytuj

  • Każdy klub, w którym grą był od zawsze jego ulubionym, bo w poprzednim go źle traktowali.
  • Jego następcą jest John Guidetti, syn Włocha i Brazylijki.
  • Twierdzi, że pewnego dnia podniesie średnią wieku w Domu Starców.